Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

2D/3D Graphics Software Engineer

MotionVFX.com - Original Home of Apple Motion Templates and Final Cut Pro X Plugins.

Zakres obowiązków:

Jesteśmy niewielką firmą, której produkty znane są na całym świecie. Nasz najnowszy flagowy produkt, mO2: www.motionvfx.com/mplugs-33.html
W związku z rozwojem naszego działu programistycznego poszukujemy ambitnych osób, które otwarte są na rozwój i naukę nowych technologii.

Jesteś świeżo po studiach i brak Ci doświadczenia komercyjnego, ale jesteś pełen zapału do nauki? Doskonale, zapewnimy Ci rozwój w dogodnych warunkach i rodzinnej atmosferze.

Jesteś starym wyjadaczem, brałeś udział przy tworzeniu Wiedźmina 3 albo Unreal Engine 4, OpenGL masz w małym palcu, a shadery piszesz z zamkniętymi oczami? Chętnie powitamy Cię w naszych szeregach i wymienimy się doświadczeniami.

  • programowanie aplikacji graficznych 2D i 3D oraz przetwarzania obrazu
  • programowanie UI

Wymagania:

  • umiejętność programowania w jednym z języków: C++, Objective-C, Swift, itp.
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • znajomość j. angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i dobre zarządzanie własnym czasem

    Mile widziane:
  • znajomość bibliotek graficznych: OpenGL, Metal, DirectX, Vulcan, itp.
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji pod macOS lub iOS
  • doświadczenie w programowaniu i/lub obsłudze aplikacji graficznych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o sztuczną inteligencję
  • znajomość bibliotek STL, Boost,

Firma oferuje:

  •  udział w interesujących projektach
  •  wpływ na finalny kształt produktów, wybór narzędzi - jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje
  •  rozwój pod okiem doświadczonych programistów
  •  pracę w młodym i kreatywnym zespole
  •  stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
  •  prywatną opiekę medyczną

Jak aplikować - informacje:

Linki do portfolio oraz CV prosimy przesyłać drogą mailową na adres:

info@motionvfx.com