Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7433

Asystent Project Managera

Stawiamy na partnerskie wartości jak zaangażowanie, odpowiedzialność i zaufanie, którymi kierujemy się w relacjach biznesowych, są one również fundamentami naszej kultury organizacyjnej.

W DONE! Deliveries tworzymy inspirujące miejsce pracy – dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Pomoc i wsparcie w codziennych obowiązkach Project Managera
  • Organizacja spotkań projektowych
  • Obsługa skrzynki mailowej, na którą pracownicy firmy wysyłają swoje pomysły usprawniające pracę
  • Kontrola nad harmonogramem przebiegu projektów
  • Porządkowanie dokumentacji projektowej
  • Uczestnictwo w doborze firm outsourcingowych realizujących poszczególne etapy projektów
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami uczestniczącymi w realizacji projektu
  • Wysyłanie raportów informacyjnych o przebiegu projektów
  • Współpraca z firmą zewnętrzną przygotowującą wnioski unijne na dofinansowania z programu B+R

Wymagania:

Szukamy osób:

  • Posiadających umiejętności interpersonalne i komunikacyjne na wysokim poziomie
  • Znających język angielski na poziomie min. B2
  • Skrupulatnych podczas przygotowywania protokołów i dokumentacji ze spotkań
  • Znających pakiet Microsoft Office (szczególnie MS Word i MS Excel)
  • Umiejących organizować własną pracę i zarządzać swoim czasem
  • Chcących rozwijać się w dynamicznym środowisku projektowym
    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z uczestnictwem w przygotowaniu wniosków unijnych na dofinansowanie z programu B+

Firma oferuje:

Co zyskujesz?

  • Zdobywanie doświadczenia w dynamicznym środowisku projektowym
  • Zatrudnienie w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną
  • Możliwości rozwoju dzięki udziałowi w szkoleniach

Jak aplikować - informacje:

Nie czekaj, wyślij CV na:

praca@donedeliveries.com

 Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Batorego 35
34-120 Andrychów Tel . 730 570 805