Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 933        SUBSKRYBUJE: 7433

Spedytor Transportu Międzynarodowego

TRANS-KRUSZ jest firmą transportowa z ponad  25-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, której celem jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług, w związku z poszerzeniem floty samochodów ciężarowych poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Planowanie transportu międzynarodowego oraz jego optymalizacja pod względem kosztowym i jakościowym
- Rozwój działu transportu międzynarodowego
- Pozyskiwanie nowych klientów z rynku niemieckiego

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia;
- Gotowość do pracy w warunkach stresowych;
- Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
- Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
- Prawo jazdy kategorii B;
- Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki Transport, Logistyka);
- Dyspozycyjność;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość przepisów prawa bezpośrednio związanych z przedmiotowym stanowiskiem (w tym regulacji prawnych dot. czasu pracy kierowców, prawa pracy, prawa transportowego oraz prawa przewozowego) będzie dodatkowym atutem,

Firma oferuje:

- Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
- Dodatkowe ubezpieczenie ;
- Pracę w młodym dynamicznym zespole;
- Szkolenia kierunkowe;
- Pracę w firmie o uznanej marce na rynku;

Jak aplikować - informacje:

CV można wysyłać na adres email: rekrutacja@transkrusz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których aplikacje będą najbardziej odpowiadały naszym oczekiwaniom.

Klauzula informacyjna:

termin składania zgłoszeń upływa w dniu 12.11.2018 roku.

  1. Administratorem danych osobowych jest Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Rybnickiej 6 w Pszczynie
  2. Dane kontaktowe administratora ochrony danych: e-mail: kadry@transkrusz.pl
  3. Dane osobowe są przetwarzane przez Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Rybnickiej 6 w Pszczynie w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko Spedytor transportu międzynarodowego na podstawie art. 6 ust 1. lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  4. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy komórek organizacyjnych: Kadry, HR w zakresie niezbędnym do realizacji wyżej wymienionych celów przetwarzania danych osobowych.
  5. Pozyskane dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do trzech miesięcy od rozstrzygnięcia naboru.
  6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.
  8. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne w celu przeprowadzenia procesu naboru na stanowisko Spedytor transportu międzynarodowego. Niepodanie wskazanych danych osobowych spowoduje brak możliwości rozpoczęcia procesu naboru.
  11. Podane dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Zgoda na przetwarzanie danych:

W zgłoszeniu należy podać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kontakt:

rekrutacja@transkrusz.pl