Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7443

Opiekunka dziecięca w żłobku

Żłobek Wesołe Słoniątko utworzony został w 2011 r., i w obecnym stanie posiada w Mieście Tychy dwie lokalizacje tj.: siedziba mieszcząca się przy ul. Filaretów 5 i oddział mieszczący się przy ul. Batorego 68.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie dziecku opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych,
  • zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, przez prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka,
  • prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe - opiekunka dziecięca,
  • osoba, która posiada wykształcenie średnie medyczne w zawodzie opiekunka dziecięca,
  • osoba, która ukończyła liceum medyczne lub szkołę policealną publiczną lub niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej i uzyskała dyplom opiekunki dziecięcej,
  • osoba która ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku lub klubie dziecięcym obejmujący co najmniej 280 godz. dydaktycznych.
  • uprawnienia do wykonywania zawodu opiekunki dziecięcej w żłobku.
  • opiekuńczy i troskliwy stosunek do dzieci, b. dobre zorganizowanie pracy, b. dobry refleks, opanowanie, cierpliwość, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na okres próbny,
  • praca w pełnym wymiarze czasu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

wesole@sloniatko.pl

lub poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Krzysztof Nowak Wesołe Słoniątko, Nasciturus, Filaretów 5, 43-100 Tychy, NIP: 6342021600
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.