Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7433

Specjalista Automatyk

Womir Spa wraz z Żywiec Zdrój oferują szeroką gamę wód źródlanych oraz mineralnych. Jesteśmy częścią grupy DANONE, będącej światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek produkujących: świeże produkty mleczne, wodę i napoje, żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywność medyczną. Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferujemy w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie, eksploatację, konserwację i modernizację wszystkich instalacji zasilania elektrycznego oraz układów automatyki i sterowania w Fabryce;
  • zarządzanie infrastrukturą techniczną z zakresu elektryki, automatyki, sterowania (np. maszynami, magazynem części zamiennych) oraz jej  optymalizacja pod kątem wydajności operacyjnej i kosztowej;
  • organizowanie i kierowanie pracą oddelegowanych pracowników;
  • realizowanie projektów inwestycyjnych z zakresu układów elektrycznych, automatycznych i sterowania;
  • budowanie kultury efektywnego rozwiązywania problemów w zakładzie, silny rozwój działań o charakterze prewencyjnym;
  • proponowanie modernizacji oraz udoskonaleń maszyn i urządzeń oraz nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, automatyka, elektronika, informatyka);
  • uprawnienia energetyczne, elektryczne SEP - dozór i eksploatacja;
  • programowanie i diagnostyka sterowników PLC (min. STEP 7), systemów SCADA, sieci (Asi, Profibus, Ethernet);
  • podstawowa wiedzę z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki;
  • komunikatywność i proaktywność, inicjatywa;
  • odpowiedzialność, umiejetność określania priorytetów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Firma oferuje:

  • udział w ciekawych projektach i zadaniach w międzynarodowym środowisku;
  • rynkowe wynagrodzenie;
  • współpracę w zespole profesjonalistów;
  • możliwości rozwoju w ramach struktur grupy Danone;
  • bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne zaplecze techniczne;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.: dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia świąteczne, bony sportowe.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowani poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniam.

Klauzula informacyjna:

OŚWIADCZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, które nam przekazujesz jest Womir SPA sp. z o.o. z siedzibą w Rzeniszowie, ul Spółdzielcza 77 42-350 Koziegłowy.  Z Administratorem możesz w sprawie danych osobowych kontaktować się poprzez adres: IOD.rekrutacja@danone.com .
Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Twojej zgody wyrażonej powyżej. Zgodę tę możesz w każdym czasie wycofać, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Aby wycofać zgodę należy skontaktować się z administratorem poprzez adres: IOD.rekrutacja@danone.com .
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia wzięcie przez Ciebie udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
W trakcie trwania procesu rekrutacyjnego, Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane/udostępnione dostawcom usług rekrutacyjnych spoza Grupy Danone. Wspomniani dostawcy są zlokalizowani na całym świecie. Transfer Twoich danych poza Unię Europejską w tym zakresie jest zabezpieczony poprzez:
a) wzorcowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską. Tego rodzaju standardowe klauzule umowne oferują zabezpieczenia wystarczające do spełnienia wymogów co do zapewnienia stosownego stopnia ochrony i bezpieczeństwa wynikających z europejskiego ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
b) certyfikacje, które wykazują, że osoby trzecie spoza EOG przetwarzają dane osobowe w sposób zgodny z europejskim ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych. Takie certyfikacje są zatwierdzane przez Komisję Europejską, właściwy organ nadzoru lub właściwą krajową jednostkę akredytacyjną zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.
Twoje dane mogą zostać przekazane do następujących krajów: np. Chiny, USA, Francja, itp
Twoje dane osobowe będą wykorzystywane przez jednego lub więcej rekruterów Grupy Danone lub przez zewnętrzne firmy rekrutacyjne wybrane przez Danone, aby ocenić Twoją aplikację, sprawdzić Twoje referencje lub przekazane informacje lub skontaktować się z Tobą.
Niektóre ze spółek Grupy Danone oraz współpracujące firmy rekrutacyjne wspomniane powyżej są zlokalizowane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Jednakże zgodnie z wymogami Grupy Danone, wszystkie spółki Danone oraz współpracujący dostawcy usług rekrutacyjnych, którzy mają dostęp do Twoich danych osobowych, mają wdrożone odpowiednie zabezpieczenia techniczne i organizacyjne uniemożliwiające nieautoryzowane lub bezprawne przetwarzanie danych osobowych, przypadkową utratę lub zniszczenie danych osobowych. Transfer Twoich danych poza Europejski Obszar Gospodarczy w tym obszarze także zabezpieczany jest poprzez wzorcowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską lub certyfikacje, które wykazują, że osoby trzecie spoza EOG przetwarzają dane osobowe w sposób zgodny z europejskim ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Twoje dane osobowe będą przechowywane do wycofania przez Ciebie zgody, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Po upływie tego czasu Twoje dane zostaną usunięte automatycznie, o ile nie będziesz ponownie składał aplikacji. Twoje dane nie będą podlegały automatycznemu podejmowaniu decyzji ani profilowaniu.
W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługują Ci następujące prawa:
- prawo dostępu do swoich danych;
- prawo do poprawienia czy sprostowania swoich danych, a także ich zmiany;
- prawo do usunięcia swoich danych oraz do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
- prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych;
- prawo do przeniesienia swoich danych.
Z powyższych praw możesz skorzystać kontaktując się z nami pod adresem: IOD. rekrutacja@danone.com.
Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Danych Osobowych (ul. Stawki 2 00-193 Warszawa).
Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Grupie Danone jest Alexander Juengeling, z którym można skontaktować się [IOD.rekrutacja@danone.com].

Zgoda na przetwarzanie danych:

ziękujemy za zainteresowanie pracą w spółce Womir SPA sp. z o.o.
Aby umożliwić nam rozważenie Twojej kandydatury, wyraź proszę zgodę na przetwarzanie danych osobowych w jednym lub kilku celach wskazanych poniżej poprzez zaznaczenie okienka oraz podpis:
□ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Womir SPA sp. z o.o.
z siedzibą w Rzeniszowie, ul Spółdzielcza 77 42-350 Koziegłowy na potrzeby rekrutacji
na stanowisko pracy w tej spółce, o które się ubiegam w obecnej rekrutacji.

z siedzibą w Rzeniszowie, ul Spółdzielcza 77 42-350 Koziegłowy na potrzeby przyszłych
rekrutacji na stanowiska pracy w tej spółce

□ Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym spółkom z Grupy Danone: Danone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Nutricia Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Żywiec-Zdrój S.A. z siedzibą w Cięcinie, Nutricia Zakłady Produkcyjne sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Nutrimed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Stomed sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce,  na potrzeby przyszłych rekrutacji na stanowiska pracy w tych spółkach.

Kontakt:

Womir Spa sp. z o.o.
Ul. Spółdzielcza 77
42-350 Koziegłowy