Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1013        SUBSKRYBUJE: 7456

Mechanik maszyn - Brygadzista

PPHU ROMAK jest zakładem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych do różnego rodzaju zastosowań. Od chwili powstania firma specjalizuje się w produkcji dla przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, spożywczego, budowlanego oraz dla indywidualnych odbiorców.

Wysokokwalifikowany personel, zapewnia ciągły rozwój w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Pracownicy produkcyjni oraz personel obsługi technicznej odbywa cykliczne szkolenia co przekłada się na osiąganie wysokiej jakości wyrobów.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na zmianie,
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przezbrajanie i regulacja maszyn dla potrzeb produkcji,
  • aktywny wpływ na poprawę wydajności, jakości i bezpieczeństwa pracy,
  • usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wymagania:

  • Wiedzy z zakresu mechaniki (mile widziane wykształcenie techniczne: mechanika, automatyka, mechatronika),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym związanym z eksploatacją i naprawą maszyn,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • inicjatywy i zainteresowania własnym rozwojem zawodowym,
  • chęci rozwoju i związania się z firmą na dłużej.

Firma oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
  • ciekawą, niemonotonną, dającą satysfakcję pracę,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • pracę w systemie trzyzmianowym.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

kadry@romak.pl

lub poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PPHU "Romak", , 43-100 Tychy, , ul. Przemysłowa 74, NIP: 635-000-64-20
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.