Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1013        SUBSKRYBUJE: 7456

Przedstawiciel handlowy serwisu olejowego

Firma EKSPERT s.c. z siedzibą w Cieszynie działa na rynku ogólnopolskim od 2001r. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów utrzymania ruchu przemysłu automotive, metalurgicznego, energetyki, przetwórstwa tworzyw sztucznych i innych gałęzi przemysłu. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki KLEENTEK.

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • raportowanie prowadzonych działań,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów w obszarze działalności firmy,
  • badanie potrzeb Klientów, prowadzenie negocjacji oraz rozmów handlowych,
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
  • transport urządzeń do i od Klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży poparte referencjami,
  • wiedza z zakresu profesjonalnych technik sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych, dobra prezencja,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • nastawienie na cel,
  • dobra organizacja pracy,
  • ogólna wiedza techniczna.

Firma oferuje:

  • Szybki proces rekrutacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • regularnie i terminowo wypłacane pobory,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki,
  • niezbędne narzędzia pracy ( komputer, telefon, samochód służbowy),
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym niedużym zespole,
  • motywujący system wynagrodzeń.

JEŚLI:

  • Chcesz pracować w fajnej, rodzinnej atmosferze,
  • masz dar przekonywania,
  • potrafisz szybko się uczyć,
  • chcesz się rozwijać,
  • jesteś ambitny,
  • masz samomotywację,
  • lubisz osiągać cele.

Napisz do nas bo nie potrzebujemy zwykłych PH.

Szukamy handlowców którzy chcą dużo zarabiać.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami:

biuro@ekspert-cieszyn.eu

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (dalej UODO) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Firma EKSPERT s.c. (ul. Korfantego 37, 43-400 Cieszyn). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.