Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1001        SUBSKRYBUJE: 7443

MURARZ

BUDMAX Construction jest solidnym kontrahentem wyróżniającym się pod względem jakości wykonywanych usług. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie zgodnie ze sztuką budowlaną. Posiadamy zaplecze finansowe, techniczne oraz logistyczne. Na każdym etapie zlecenia służymy fachową pomocą. Jednym z wielu atutów naszej działalności są konkurencyjne ceny oraz terminowo realizowane zlecenia.

Zakres obowiązków:

  • murowanie głównie z bloczków silikatowych wewnątrz budynków.

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 lata,
  • bez nałogów,
  • punktualność.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia BHP,
  • zakwaterowanie,
  • tygodniowe zaliczki,
  • pracę na lata,

Miejsce pracy: Kraków.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o kontak:

tel. 510 714 214

lub e-mail: biuro@budmax-construction.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
BUDMAX Construction Dawid Makles, Kołaczkowice 34 , 42-120 Miedźno, NIP: 5741834379
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

BUDMAX Construction Dawid Makles

Kołaczkowice 34

42-120 Mieźno

Tel: 510 714 214