Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1001        SUBSKRYBUJE: 7443

Młodszy serwisant urządzeń grzewczych

Centrum Rozwiązań Grzewczych KRAN

Zakres obowiązków:

  • Serwis urzadzeń grzewczych - gazowych,
  • realizacja wizyt serwisowych,
  • pierwsze uruchomienia urządzeń,
  • okresowe przeglądy urządzeń,
  • realizacja serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • doradztwo techniczno-serwisowe dla klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń grzewczych gazowych,
  • znajomość branży grzewczej i sanitarnej,
  • znajomość obsługi urządzeń w zakresie automatyki i sterowania,
  • prawo jazdy kat.B,
  • samodyscypliny i konsekwencji w osiąganiu założonych celów,
  • zdolności manualne.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia branżowe i przygotowanie do pracy,
  • wsparcie i pomoc  doświadczonych pracowników serwisu,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania,
  • możliwość zdobycia szerokiej wiedzy w zakresie technologii branży grzewczej gazowej
  • profesjonalne narzędzia.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

apirog@kran.tychy.pl

lub poprzez funkcję:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WULKRAN Henryk Piróg, ul. Żółkiewskiego 101, , 43-100 Tychy, NIP: 646-000-30-61
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Adres e-mail: apirog@kran.tychy.pl

Telefon:          731 520 530