Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 973        SUBSKRYBUJE: 7251

Kucharz - Pełny etat, umowa o pracę - Lipowa k/ Żywiec

Hotel Zimnik jest czterogwiazdkowym obiektem położonym 7 km od Żywca i Szczyrku oraz 20km od Bielska-białej. Dysponujemy bazą noclegową, zapleczem gastronomicznym i centrum konferencyjno-bankietowym dla 350 osób. Dodatkowym atutem jest część wellness & spa wraz z hotelową pływalnią i jej atrakcjami.

Zakres obowiązków:

Kucharz będzie odpowiedzialny:

  • produkcję / obsługę dań w restauracji hotelowej
  • praca w trybie zmianowym
  • nadzorowanie jakości serwowanych dań
  • przestrzeganie obowiązujących norm i standardów w tym HACCP
  • zamawianie towaru i surowców
  • zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego personelu
  • racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materialną

Wymagania:

  • doświadczenie w branży
  • znajomość kuchni polskiej
  • umiejętność współdziałania w grupie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • pasja do gotowania i zaangażowanie
  • kreatywność i pomysłowość
  • dbałość o szczegóły
  • wiedza z zakresu HACCP
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • aktualna książeczka sanepidu

Firma oferuje:

  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilność zatrudnienia

Jak aplikować - informacje:

Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać droga mailową, poprzez emai: rekrutacja@zimnik.com.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Proszę również zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HOTEL ZIMNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Jaski 14, 34-324 Lipowa, NIP: 553-251-81-02
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Hotel Zimnik

ul. Jaski 14

34-324 Lipowa