Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1051        SUBSKRYBUJE: 7272

Ślusarz - Mechanik

Klingspor Sp. z o.o. to jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości wyrobów do obróbki powierzchni i cięcia materiałów. Motto naszej firmy brzmi „Jedno źródło – szereg możliwości" – od projektowania i produkcji poprzez doradztwo i dystrybucję aż po serwis.

Zakres obowiązków:

  • praca w Dziale Utrzymania Ruchu - przy obsłudze produkcji - w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • podstawowe wiadomości w zakresie pneumatyki, hydrauliki siłowej, mechaniki, obróbki skrawaniem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży

  • umowę o pracę

  • możliwości rozwoju osobistego

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e'mail: kadry@klingspor.pl, tel. (33) 82 82 162, Klingspor Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała, ul. Tadeusza Regera 58

Prosimy o dopisanie klauzuli opatrzonej datą i czytelnym podpisem o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku i danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Klingspor Sp. z o.o. w Bielsku-Białej rekrutacji na stanowisko ślusarz-mechanik.

Zostałem / zostałam poinformowany/a/ że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Kontakt:

Klingspor Sp. z o.o.
ul. T. Regera 58

43-382 Bielsko-Biala

E-mail: kadry@klingspor.pl

Telefon: (033) 82 82 162