Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1034        SUBSKRYBUJE: 7282

Asystent kierownika serwisu

Oferujemy pracę w nowo otwartym, nowoczesnym serwisie samochodowym marki ALLTRUCKS.
Praca w naszej firmie – pozwoli na nieograniczony rozwój oraz dostęp do wiedzy technicznej i rozwiązań serwisowych renomowanych marek: KNORR-BREMSE, BOSCH, ZE.

Dzięki naszym ogólnorynkowym kompetencjom jesteśmy w stanie zaoferować Klientom pełną obsługę w zakresie konserwacji i napraw wszelkich pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, niezależnie od roku produkcji i typu, w standardzie premium.

Naszym celem jest satysfakcja naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją oferowanych produktów i usług.  Szczegółową wagę przywiązujemy do specjalnej i rzetelnej obsługi  Klientów.

Zakres obowiązków:

1)      Pomoc w prowadzeniu dokumentacji serwisowej

2)      Wybór i zakup oraz zwroty części samochodowych

3)      Obsługa Klienta

4)      Pomoc w koordynacji pracy

Wymagania:

1)      Wymagana wiedza i doświadczenie w zakresie budowy i mechaniki pojazdów

2)      Sprawna obsługa komputera

3)      Dobra organizacja pracy własnej

Firma oferuje:

1)      Umowę o pracę lub inny sposób zatrudnienia

2)      Możliwość doskonalenia swoich umiejętności

3)      Szkolenia z zakresu wielomarkowej obsługi i diagnostyki pojazdu

4)      Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wykształcenia oraz efektywności wykonywanej pracy

5)      Profesjonalna opieka medyczna MEDICOVER

6)      Możliwość uzyskania nieoprocentowanych pożyczek

7)      Ubezpieczenia grupowe

Jak aplikować - informacje:

Aby aplikować na stanowisko prosimy wysłać CV + list motywacyjny na adres

kadry@beskidus.eu

tel. 508010055

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Klauzula informacyjna:

Klauzula Zgody
"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz Zgadzam się na przetwarzanie przez Beskidus Sp. z o.o.. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w art. 22(1) par. 1 Kodeksu pracy lub innych przepisach prawa (tj. dane dodatkowe w stosunku do danych: o imieniu (imionach) i nazwisku, dacie urodzenia, miejscu zamieszkania (adresie do korespondencji), wykształceniu oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)), np. mój wizerunek, zainteresowania, etc. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego."

UWAGA! Wyrażenie zgody na przetwarzanie dodatkowych informacji zawartych w CV jest dobrowolne, jednak w przypadku braku wyrażenia powyższej zgody i umieszczeniu w CV informacji takich jak zdjęcie, zainteresowania, hobby itp. Kandydat musi złożyć aplikacje bez ww. danych albo dokumenty zawierające takie dane nie będą mogły być przetwarzane i będą musiały zostać zniszczone. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody pisząc na adres e-mail: iod@beskidus.eu lub bezpośrednio w toku procesu rekrutacyjnego.

Kontakt:

Beskidus  Sp. z o.o.

34-210 Zembrzyce 663