Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1049        SUBSKRYBUJE: 7269

Administator biura

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa nieruchomości - franczyza nr 1 w branży nieruchomości!

Założona w 1973 r., firma RE/MAX szybko stała się jedną z największych sieci agencji nieruchomości na świecie działających na zasadzie franczyzy i obecnie posiada ponad 100 000 agentów w ponad 100 krajach. Dziś RE/MAX jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim i globalnym rynku nieruchomości.

Zakres obowiązków:

RE/MAX Invest – międzynarodowe biuro nieruchomości poszukuje Administratorki Biura, która będzie odpowiedzialna za sprawne działanie biura, wsparcie pracowników w bieżących zadaniach, dbanie by nasze biuro działało jak wymarzone miejsce pracy oraz pomoc w rekrutacji nowych pracowników.

Praca na pełny etat lub na ¾ etatu w naszym biurze w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 1.

  •  Prowadzenie projektów rekrutacyjnych - redagowanie ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja aplikacji, prowadzenie wywiadów telefonicznych i udział w rozmowach rekrutacyjnych z kandydatami
  •  Poszukiwanie nieszablonowych sposobów dotarcia do kandydatów
  •  Udział w procesie zatrudnienia i wdrożenia nowych pracowników
  •  Pomoc w zadaniach administracyjnych i księgowych, skanowanie i porządkowanie dokumentów
  •  Zadbanie o to aby nasze biuro było miejscem gdzie zespół dobrze się czuje i nikomu nie brakuje niezbędnych rzeczy do pracy; m.in. koordynowanie firm kurierskich, sprzątających, zamawianie zakupów; aktywne ulepszanie naszego miejsca pracy; pierwszy kontakt z gośćmi odwiedzającymi nasze biuro

Wymagania:

  •  Wysokie umiejętności samoorganizacji, priorytetyzacji i koordynacji zadań które wykonujesz sama lub wydelegujesz do innych osób
  •  Po pierwszych tygodniach wdrożeniowych jesteś już w stanie w pełni pracować niezależnie
  •  Sprawne korzystanie z nowoczesnych technologii i chęć ich nauki
  •  Dbałość o szczegóły. Sprawdzisz dokładnie dane w umowach lub na fakturach. Śmiało pytasz gdy coś dla Ciebie jest niejasne. Dostrzegasz i potrafisz zdobyć informacje które są niezbędne do wykonania zadania
  •  Proaktywność. Wiesz, że zawsze jest coś co może ulepszyć pracę innym członkom zespołu. Wychodzisz naprzeciw oczekiwaniom i szukasz rozwiązań nawet zanim zespół zgłosi uwagę lub prośbę.
  •  Umiejętność zarządzania reklamą na portalach takich jak fb/instagram.
  •  Umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    •  doświadczenia w procesach rekrutacji
    •  komunikatywny j. angielski w piśmie i mowie (poziom B2)

Firma oferuje:

  •  Umowa o pracę na pełny etat/ ¾ etstu  - jesteśmy otwarci również na inne formy zatrudnienia
  •  telefon służbowy
  •  Godziny pracy między 9-17
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Pracę w wśród ludzi, którzy mają swoją pasje i poczucie humoru.
  •  Dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres monika.polatynska@remax-polska.pl .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Appsilon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-021, ul. Chmielna 21/10 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Appsilon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-021 przy ul. Chmielnaje 21/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:

RE/MAX INVEST S.C.

Ul. Wyzwolenia 1

43-300 Bielsko-Biała

(33) 821-90-05