Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania HR, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać ich konkurencyjność.

Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja danych klientów
  • Wyszukiwanie, gromadzenie informacji i wprowadzanie ich do bazy danych
  • Przygotowywania analiz i raportów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, poziom min. B2/ C1 (warunek konieczny)
  • Mile widziane wykształcenie/ studia z zakresu prawa
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres 1-1,5 miesiąca
  • Skrupulatność

Firma oferuje:

  • Współpracę przy interesującym projekcie anglojęzycznym
  • Zatrudnienie na okres 1-1,5 miesiąca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 30-40 zł brutto/ godz.
  • Pracę min. 32 godziny tygodniowo
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
  • Elastyczne godziny pracy (między 7.00 a 21.00, od pon. do pt.)
  • Planowane rozpoczęcie projektu: październik/ listopad
  • Możliwość wykorzystania jęz. angielskiego w codziennych zadaniach
  • Dostęp do benefitów Manpower
  • Pracę zespołową

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Kontakt:

Agencja Katowice

ul. Sobieskiego 2

40-082 Katowice

kontakt: 32 793 72 03

e-mail: katowice.sobieskiego@manpower.pl