Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

Specjalista ds. Obsługi Szkód Komunikacyjnych

Działająca od listopada 1999 roku firma MARIO-CAR jest autoryzowanym dealerem samochodów marki "Peugeot". W siedzibie firmy, zlokalizowanej przy ul. Katowickiej w Tychach, znajduje się salon sprzedaży, stacja serwisowa oraz blacharsko-lakiernicza.

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie wyceny i weryfikacji wartości szkody na podstawie wiedzy eksperckiej, dostępnych cenników i narzędzi,
  • analizowanie dokumentacji z uwzględnieniem warunków zawartej umowy ubezpieczenia, ogólnych i szczegółowych warunków ubezpieczenia oraz obowiązujących przepisów prawa,
  • rzetelną realizację procesu obsługi szkód zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe,
  • dobrej znajomości procedur obsługi szkód,
  • znajomości zagadnień technicznych i prawnych związanych z przedmiotem szkody,
  • znajomości systemów informatycznych wykorzystywanych przy obsłudze szkód,
  • znajomości produktów ubezpieczeniowych.

Firma oferuje:

  • Pracę w renomowanej Firmie,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • program profesjonalnych szkoleń,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:

monika.gajownik@mariocar.pl

lub za pomocą funkcji:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Śląskie Centrum Mario Car Sp z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Katowicka 20, 43-100 Tychy, NIP: 6462742897
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Śląskie Centrum Mario Car Sp z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Katowicka 20

43-100 Tychy

Monika Gajownik

660-411-523