Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

Kelner

Hotel Zacisze to komfortowy obiekt położony u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka. Wyjątkowe miejsce dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi.

Zakres obowiązków:

Zatrudnimy kelnerów do renomowanego obiektu gastronomiczno-hotelowego w Węgierskiej Górce.

  • Obsługa kelnerska zgodnie ze standardami obowiązującymi w Hotelu (imprezy, bankiety, obsługa a la carte, itp.),
  • obsługa baru,
  • znajomość i umiejętność prezentacji menu,
  • dbałość o wizerunek restauracji i firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższm stanowisku,
  • miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej,
  • sumiennego wykonywania obowiązków oraz chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do wypełnianych obowiązków,
  • prace w młodym zespole w sympatycznej atmosferze.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

marketing@hotelzacisze.pl

lub poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Admit Joanna i Adam Mitręga Spółka Jawna, ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie, NIP: 5481398489
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

i.sunjic@hotelzacisze.pl