Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1104        SUBSKRYBUJE: 7276

INŻYNIER PRODUKTU DS. WDROŻEŃ (NPI)

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 30 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Od kilku lat skutecznie rozwijamy też działalność związaną z tworzeniem oprogramowania IT. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Prowadzimy prace badawczo – rozwojowe w obszarze zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracujemy nad projektami z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), internetu rzeczy (IoT), automatyki i robotyki.

Zakres obowiązków:

PRACUJĄC Z NAMI…

- wdrażasz nowe produkty do produkcji

- przygotowujesz dokumentację produkcyjną

- projektujesz procesy produkcyjne urządzeń elektronicznych

- uczestniczysz w projektach Klienta pod kątem adaptacji ich wyrobów do optymalnego procesu montażu, testów i innych DFx

- nadzorujesz i udoskonalasz procesy produkcyjne

- bierzesz udział w projektach prowadzących do ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów

- aktywnie współpracujesz z Klientem oraz innymi działami – produkcja, logistyka, obsługa zamówień, jakość

Wymagania:

DAJ NAM ZNAĆ JEŚLI…

- posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektryka, mechanika, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka)

- znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

- potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę

- jesteś samodzielny i potrafisz wykazywać inicjatywę w działaniu

- potrafisz i lubisz pracować w zespole

- cechuje Cię pasja i wysoka motywacja do dalszego rozwoju

Firma oferuje:

PRZYCHODZĄC DO FIDELTRONIK MOŻESZ LICZYĆ NA…

- umowę o pracę i wsparcie w relokacji dla osób spoza Suchej Beskidzkiej

- motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

- duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska

- przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

- profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

- elastyczny czas pracy i ani śladu korporacyjnej atmosfery!

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji poprzez funkcję „Aplikuj” lub o wysłanie CV na adres: praca@fideltronik.com.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Fideltronik Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, przy ul. Beniowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez kandydata wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody kandydata.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Fideltronik Poland Sp. z o.o, ul. Beniowskiego 1, 34-200 Sucha Beskidzka, NIP: 552-12-98-418
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Fideltronik Poland Sp. z o.o

ul. Beniowskiego 1

34-200 Sucha Beskidzka

Telefon: 33 874 98 00

E-mail: praca@fideltronik.com