Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1034        SUBSKRYBUJE: 7282

Kucharz

Hotel Olimpia / Sala balowa pod Skrzycznem w Szczyrku, to rodzinna firma ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród swoich gości, działamy nieprzerwanie na rynku już ponad 25 lat.
Nasze położenie u podnóża góry Skrzyczne, z dala od miejskiego zgiełku i ruchliwej drogi, w bajkowym otoczeniu gór Beskidu Śląskiego, nastraja niezwykłą atmosferą, natomiast profesjonalna obsługa gwarantuje, iż przeżyjecie niezapomniane chwile w towarzystwie najbliższych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw z kuchni polskiej/ regionalenj
  • sporządzanie zamówień produktów na kuchnie
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • angażowanie się w rozwój firmy (nowe potrawy w menu itp.)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność utrzymania czystości oraz higieny na stanowisku pracy
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • gotowość do pracy, dyspozycyjność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

Firma oferuje:

  • bardzo dobre zarobki z możliwością premii
  • stały i zgrany zespół współpracowników
  • umowę o pracę na pełny etat
  • miłą atmosferę w pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną:  info@podskrzycznem.pl lub kontakt telefoniczny 530 770 844

Klauzula informacyjna:

Proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, administrem Państwa danych będzie Pan Robert Danel, cofnięcie zgody na administrowanie danych prosimy kierować pod adres e-mail  info@podskrzycznem.pl

Kontakt:

Sala Balowa Pod Skrzycznem
ul. Skośna 9
43-370 Szczyrk

  • Osoba kontaktowa:

Robert Danel

e- mail : info@podskrzycznem.pl

tel. 530 770 844