Hydraulik w Holandii od zaraz!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-04-14

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z calej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze platnej pracy na terenie calej Holandii. Nasze biura stoja zawsze przed Panstwem otworem.

Poszukujemy do pracy w Holandii dobrego HYDRAULIKA od zaraz!

Zakres obowiązków:

  • montaz urzadzen sanitarnych
  • montaz instalacji wodnych i cieplych
  • montaz instalacji miedzianych
  • montaz instalacji rurociagowej w popularnych technologiach (ukladanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaz urzadzen do pomiaru cisnienia i ilosci przeplywu gazu oraz wody i innych cieczy).

Wymagania:

  • przynajmniej 4-letnie doswiadczenie w podanym zawodzie
  • prawo jazdy kategorii B (wlasne auto mile widziane)
  • certyfikat VCA
  • komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
  • umiejetnosc czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki wyplacane tygodniowo od 550 euro netto/40h
  • bezplatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem
  • ubezpieczenie zdrowotne oplacane przez pracodawce
  • atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura do 200 euro za osobę.
Zawód:
Hydraulik
Miejsce pracy:
Holandia
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Oferta dodana w dniu:
31-03-2021
Oferta wygasła w dniu:
14-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)