Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1049        SUBSKRYBUJE: 7269

PŁATNY STAŻ ZARZĄDZANIE I PLANOWANIE PRODUKCJI

Międzynarodowa grupa Magneti Marelli, będąca częścią Fiat Chrysler Automobiles, projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób

Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  • Wsparcie działań poszczególnych filarów WCM - World Class Manufacturing (Autonomous Maintainance, Workplace Organization, People Development);
  • Wsparcie bezpośredniej produkcji;
  • Pomoc w usprawnieniu programu Sugestii Pracowniczych;
  • Wsparcie w tworzenie oraz aktualizowaniu prezentacji w Power Point;
  • Pomoc w przygotowaniu analiz i raportów w Excelu.

Wymagania:

  • Absolwent lub student studiów zaocznych (preferowany kierunek:  inżynieria produkcji);
  • Dyspozycyjność (5 razy w tygodniu);
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Dobra znajomość w praktyce Ms Office (w szczególności Excel, Power Point);
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • Entuzjazm, zaangażowanie oraz chęć do nauki.

Firma oferuje:

  • Płatny staż na okres 6 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość konsultacji ze specjalistami w swojej dziedzinie.