Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1049        SUBSKRYBUJE: 7268

Doradca Klienta w Placówce Bankowej

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami -  są naszą pasją.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań sprzedażowych,
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze Klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
  • inicjowanie działań marketingowych wspierających sprzedaż,
  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,
  • obsługa gotówkowa i bezgotówkowa Klientów detalicznych i firmowych.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • determinacji w realizacji celów i nastawienia na sukces,
  • umiejętności prowadzenia rozmowy telefonicznej,
  • doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w branży finansowej lub ubezpieczeniowej),
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych,
  • samodzielności i kreatywności w działaniu,
  • nastawienia na osiąganie założonych celów,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • miejsce pracy: Będzin
  • umowę o pracę oraz atrakcyjny systemem premiowy,
  • bezpłatny pakiet medyczny,
  • profesjonalne szkolenia związane ze sprzedażą i produktami bankowymi,
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na wspólne realizowanie zadań,
  • wsparcie w realizacji celów sprzedażowych,
  • mądrego szefa.

Jak aplikować - informacje:

Nie czekaj! Aplikuj!

Napisz: hrdoradztwo@hrnavigator.com.pl

lub zaaplikuj poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cbfd068c90004a2a859cf18f4ec54b89

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HR NAVIGATOR Beata Siadek, 32-447 SIEPRAW, UL. KALINOWA 96, NIP: 6811418914
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

E: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

M: + 48 572 660 099

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”