MŁODSZY PROGRAMISTA APLIKACJI WEBOWYCH

R-SOFT STUDIO
  • Lublin, lubelskie

Informatyk

Umowa o pracę

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie oraz rozwój zaawansowanych aplikacji w środowisku przeglądarki internetowej.

Zakres obowiązków:
• utrzymanie oraz rozwój aplikacji,
• przygotowywanie dokumentacji.
• testowanie rozwiązań

Wymagania

• dobra znajomość PHP
• dobra znajomość SQL
• dobra znajomość HTML/CSS/ JavaScript,
• podstawowej znajomości języka angielskiego,
• przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane:
• znajomość frameworków Symfony /Zend/Laravel,
• znajomość WordPress/Drupal,
• umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git.

Warunki zatrudnienia:
• stabilne zatrudnienie,
• zarobki adekwatne do kwalifikacji,
• możliwość rozwoju zawodowego przez udział w interesujących, ambitnych projektach,
• nowoczesne, komfortowe biuro w centrum Lublina.

CV prosimy przesyłać mailowo na adres: @
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest R-Soft Studio Sp. z o.o.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)