Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Kupiec (branża odzieżowa)

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie grupą produktów oraz planem asortymentowym,

  • współpracę oraz pozyskiwanie zagranicznych i krajowych producentów odzieży,

  • prowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi,

  • odpowiedzialność za terminowy import produktów,

  • koordynację procesu produkcji, importu oraz dostaw podległego asortymentu,

  • monitorowanie wyników sprzedaży,

  • obserwowanie i wdrażanie nowych trendów rynkowych,

  • nadzorowanie kontroli jakości zamawianego towaru,

  • nadzór nad dokumentacją zakupową

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane),

  • zainteresowania modą i branżą odzieżową,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • wysokich umiejętności negocjacyjno - handlowe,

  • kreatywności i doskonałych umiejętności analityczne,

  • dobrej znajomości programów Excel i Word,

  • gotowości do odbywania podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • pracę w szybko rozwijającej się sieci handlowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • realny wpływ na współtworzenie kolekcji,

  • ciekawe projekty i ambitne zadania,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Jak aplikować - informacje:

Aplikuj wysylając swoje CV na adres: praca@txm.pl

Klauzula informacyjna:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TXM S.A. z siedzibą w Andrychowie (34-120) przy ul. Krakowskiej 140a zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2018 r. poz. 1000).”