Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Team Leader

SPM Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. SPM jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie grupą pracowników magazynowych
  • nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej
  • koordynację zadań i rozdzielanie obowiązków przydzielonym pracownikom
  • utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań
  • dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów przeciwpożarowych
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń
  • nadzór nad jakością wykonanych prac
  • wpieranie w działaniach Kierownika Magazynu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (brygadzista, team leader)
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • umiejętność kontroli, analizy i oceny wyników pracy podległych pracowników
  • umiejętność planowania i koordynacji prac magazynowych
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność
  • decyzyjność i zdolność rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ukierunkowanej wizji rozwoju i celach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • rozwój zawodowy
  • terminowe wynagrodzenie
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego
  • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aktualnego cv na adres rekrutacje@sistema.com.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem 32 325 39 49

Klauzula informacyjna:

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
SPM Poland Sp. z o.o., ul. Turyńska 100, , 43-100 Tychy, NIP: 2060001665
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)

PL 43-150 Bieruń, ul. Turyńska 135