Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się  produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika utrzymania ruchu, będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:
- regenerację przyrządów i narzędzi,
- wykonywanie nowych przyrządów i narzędzi,
- wykonywanie części zamiennych,
- regenerację zużytych części maszyn,
- kontrolę i uzupełnianie stanów narzędzi do obróbki skrawaniem,
- kontrolę oraz uzupełnianie stanów materiałów do obróbki skrawaniem,
- prace porządkowe na warsztacie.

Wymagania:

- minimalne wykształcenie: zawodowe w kierunku obróbki skrawaniem lub pokrewnym,
- doświadczenie w obróbce skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych takich jak tokarka , frezarka, szlifierka do płaszczyzn,
- dobra znajomość rysunku technicznego oraz korzystania z narzędzi pomiarowych,
- sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
- doświadczenie narzędziowe będzie dodatkowym atutem,

Firma oferuje:

- stabilną pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dobre warunki zatrudnienia,
- atrakcyjny system premii okolicznościowych,
- dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

- karta Multisport, imprezy firmowe, Mikołaj dla dzieci

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres praca@ddsp.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
DAEDONG SYSTEM POLAND SP. Z O.O., ul. Mała Łąka 28/32, 43-400 Cieszyn, NIP: 8992625189

„Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w DaeDong System Poland Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.”

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.