Specjalista ds. administracji

Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o

Firma Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o., należąca do czołowego europejskiego producenta wysokiej jakości papieru i tektury - koncernu Prinzhorn Holding.

Firma Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o. oddział w Czeladzi poszukuje kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontakty z klientami
  • wprowadzanie danych do systemu
  • kontrola prawidłowości wprowadzanych danych w programie Excel
  • przygotowywanie raportów dla przełożonych oraz tworzenie nowych baz danych
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów
  • sprawdzanie poprawności wpływających faktur

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office: Excel, Word- pracodawca zastrzega sobie    możliwość sprawdzenia umiejętności w tym zakresie na rozmowie kwalifikacyjnej
  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Czeladź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
12-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
29-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Office Manager

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
NOSSA Kjag
 Rekrutacja zdalna
Portugalia
15-04-2021
Electrical Components International Sp. z o. o.

PRACOWNIK ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ

Bielsko-Biała
14-04-2021
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - Gliwice

Gliwice
14-04-2021
KGK TRADE

Pracownik administracyjno-biurowy

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: staż/praktyka
KGK TRADE
KGK TRADE

POLECANA
Kraków
13-04-2021 POLECANA
Panep s.r.o. Sp.zo.o.

Specjalista ds Zamówień Publicznych

13-04-2021
PPG

Referent Ekonomiczny Produkcji (k/m)

PPG
PPG

POLECANA
Cieszyn
12-04-2021 POLECANA

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - Częstochowa

Częstochowa
09-04-2021

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej - Katowice

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
Katowice
09-04-2021
SKY LOGISTICS SP. Z O.O SP.K.

PRACOWNIK BIUROWY

30-03-2021
Compensa

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

Compensa
Compensa

POLECANA
Częstochowa
16-03-2021 POLECANA