Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1050        SUBSKRYBUJE: 7272

TOKARZ konwencjonalny

REM-FORM Precyzyjna Obróbka Metali- firma zajmująca się wytwarzaniem narzędzi, form, wykrojników, części i urządzeń do maszyn.

Zakres obowiązków:

Praca na tokarkach konwencjonalnych.

Wymagania:

  •  mile widziane wykształcenie techniczne, najlepiej kierunki ślusarz/obróbka skrawaniem,
  •  znajomość rysunku technicznego,
  •  doświadczenie w obsłudze maszyn

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • stabilnego pracodawcę,
  • możliwość rozwoju i poszerzania umiejętności
  • dobre warunki pracy

Jak aplikować - informacje:

Cv prosimy kierować na adres rekrutacja@remform.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
REM-FORM Precyzyjna Obróbka Metali Piotr Chełmecki, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Praska 19, NIP: 5471994089
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Telefon: 668-381-971