Specjalista ds. wsparcia IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-04-12

DPM Sp.z o.o. - Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. Nasze usługi to m. in. procesy rekrutacyjne, outplacement, doradztwo indywidualne, outsourcing talentów i kompetencji, szkolenia.

  Dla naszego klienta – największego na świecie producenta maszyn budowlanych, w związku z rozbudową globalnego działu zakupów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia IT

Zakres obowiązków:

  • Wewnętrzny suport IT dla działu zakupów globalnych
  • Budowa baz danych, budowa narzędzi
  • Data mining
  • Analizy z obszaru IT
  • Usprawnianie, automatyzacja procesów

Wymagania:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej spółce koncernowej
  • Możliwość realizacji kluczowych projektów w otoczeniu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji pod okiem profesjonalistów
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Zawód:
Administrator IT
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
12-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
12-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. sieci (100% zdalnie)

Zawód: administrator it Rodzaj: umowa o pracę
Cyclad Sp. z o.o.
Opole
Sosnowiec

07-04-2021

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU OPROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Zawód: administrator it Rodzaj: staż/praktyka
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Oświęcim
Sosnowiec

26-03-2021
od 1440 zł

ADMINISTRATOR SIECI IT

"ALURON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5000-6000 zł
Zawiercie
Sosnowiec

06-04-2021