Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

Cargo-Trans Arkadiusz Kopciara - jesteśmy stabilną firmą spedycyjno-transportową działającą w tej branży od ponad 11 lat.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR W TRANSPORCIE KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów firmy w zakresie realizacji zleceń transportowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbanie o dobre relacje z klientami firmy,
  • nadzór nad prawidłowością realizowania zleceń transportowych,
  • praca przy użyciu giełd transportowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (pozwalająca na swobodną konwersację z klientami zagranicznymi),
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego i francuskiego,
  • mile widziane doświadczenie na tym stanowisku.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. Wysoka pensja podstawowa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników. Brak górnej granicy
    wynagrodzenia (dobry spedytor zarabia kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy zł.),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w stabilnej firmie z bardzo dobrą opinią na rynku usług spedycyjno-transportowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

arkadiusz@cargo-trans.pl

lub poprzez funkcje:

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami:

692 457 400

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Cargo-Trans Arkadiusz Kopciara, Ul. Jankowicka 33F, 43-100 Tychy, NIP: 6461314277
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.