Specjalista ds. Serwisu

ASCO RAIL Sp. z o.o.

Firma od początku swojej działalności związana jest z tematyką kolejową, a szczególnie  z zagadnieniami związanymi z eksploatacją i naprawą pojazdów szynowych, więcej informacji: www.ascorail.pl

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. serwisu

Miejsce pracy: Pyskowice -okresowe delegacje na terenie Polski

Zakres obowiązków:

  • serwis urządzeń i stanowisk kontrolno – pomiarowych ,
  • diagnozowanie usterek oraz usuwanie awarii zdalnie,
  • montaż urządzeń i stanowisk kontrolno – pomiarowych,
  • prowadzenie dokumentacji napraw i instalacji w postaci protokołów serwisowych

Wymagania:

  • znajomość budowy maszyn,
  • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, elektrotechniki i elektroniki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do doskonalenia oraz pogłębiania wiedzy,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość sterowników przemysłowych z rodziny Siemens,
  • uprawnienia SEP 1kV,
  • znajomość języków obcych (angielski, rosyjski, niemiecki).

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat (możliwe inne formy np. niepełny wymiar),
  • pracę przy opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • świadczenia z ZFŚP (wczasy pod gruszą, paczki świąteczne),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ASCO RAIL sp. z o.o.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ASCO RAIL SP. Z O.O. z siedzibą w Pyskowicach przy ul. Wielowiejskiej 53 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Pyskowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
07-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
28-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BERGMANN POLSKA

Serwisant / Monter maszyn do recyklingu

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
Pyskowice

14-04-2021 POLECANA
Trenkwalder

Elektromechanik (m/k)

Trenkwalder
Trenkwalder
Brzeg