International Business Development Manager

Ogłoszenie na stanowisko International Business Development Manager - WhitePress

WhitePress to odnoszący sukcesy start-up (choć już o ugruntowanej pozycji) działający w regionie CEE (już w PL, CZ, SK, HU, RO, UA, RU, BG, ale także UK, NL, DACH), specjalizujący się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. WhitePress poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych.

Niedawno WhitePress pozyskał nowych inwestorów branżowych i jest gotowy w rozpoczęciu kolejnego etapu rozwoju firmy z dużymi planami ekspansji globalnej. W 2019 roku zbudowaliśmy zespół international, który przez ostatnie dwa lata z sukcesem wszedł na 12 rynków zagranicznych. Teraz jesteśmy gotowi na ekspansję na kolejne kraje, również poza Europą i poszukujemy managera, który dołączy do zespołu ekspansji zagranicznej i pomoże wprowadzić nasz startup na kolejne, nowe rynki.

Stanowisko:International Business Development Manager

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie:

  • bliska współpraca z Head of International Growth w zakresie planowania i realizacji ekspansji,
  • analizowanie nowych rynków pod kątem możliwości biznesowych i wejścia na dany rynek,
  • nadzór biznesowy nad wybranymi rynkami,
  • rekrutacja lokalnych zespołów, a dalej motywacja, kontrola i zarządzenie pracą tego zespołu,
  • kontrola i optymalizacja procesów biznesowych,
  • monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu,
  • stała współpraca w ramach zespołu ekspansji zagranicznej,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych.

Szukamy osoby, która w 100% zaangażuje się w projekt, zamieszkuje lub może zamieszkać w Bielsku-Białej, lub okolicach.

Wymagania

  • doświadczenie w branży marketingu internetowego, mediowego lub/i IT,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poparta doświadczeniem w pracy w tym języku),
  • doświadczenie w otwieraniu lub zarządzaniu biznesem (lub jego częścią),
  • doświadczenie w budowaniu zespołu/zarządzaniu zespołem osób,
  • duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mocna motywacja do rozwoju,
  • doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Jeżeli dodatkowo:

  • brałaś(eś) udział w rozwoju, ekspansji firmy, produktu na rynki zagraniczne,
  • znasz rynki marketingu internetowego (szczególnie content marketingu, SEO) w Polsce lub/i za granicą,
  • masz relacje z agencjami marketingowymi/wydawcami na rynkach zagranicznych.

To pisz! Zrobimy prawie wszystko, żebyś był w naszym zespole.

Oferujemy

Nie jesteśmy korporacją, raczej startupem. A przynajmniej tak lubimy o sobie myśleć. Jesteśmy wybuchową mieszanką humanistów i ścisłowców, która od kilku lat potrafi się dobrze dogadać. Mamy parcie, ale nie na szkło. Za to Ty możesz mieć. Wymagamy, ale nie jesteśmy upierdliwi. Mieliśmy owoce w firmie zanim to było modne. Mamy też kartę multisport, ekspres do kawy i inne bajery. Jeśli bez czegoś nie będziesz mógł żyć, daj nam znać, załatwimy to. O ile będzie to legalne ;)

Oferujemy:

  • ogromną szansę na rozwój i realizację kariery w międzynarodowym środowisku,
  • udział w dynamicznym przedsięwzięciu, które już jest sukcesem na skalę europejską, i dużą szansą przekucia go na sukces światowy,
  • rzeczywisty wpływ na sposób i charakter realizacji działań,
  • pracę w zespole, który dowozi, motywuje, jest merytoryczny i kreatywny,
  • pracę w zespole, w którym panuje świetna atmosfera, nie ma nudy i panuje winning attitude,
  • dużą samodzielność, nastawienie na efekty, odpowiednie wsparcie,
  • utrzymanie work-life balance,
  • dodatkowe benefity,
  • bardzo, bardzo motywujące wynagrodzenie.

Podane wynagrodzenie (widełki płacowe 10000-25000) może dotyczyć pełnego kosztu wynagrodzenia w formie umowy o pracę lub w wartości netto przy rozliczeniu B2B.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
WhitePress

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
10000-25000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
06-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
16-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STARSZY KIEROWNIK DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI IT

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 12300 zł
UoP brutto/mies.
Katowice
14-04-2021
od 12300 zł

KOORDYNATOR-TECHNOLOG PROJEKTÓW

Paweł Sołtys P P U H JETAS