Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1032        SUBSKRYBUJE: 7283

Recepcjonistka/Recepcjonista

Obecnie Spółdzielnia działa w branży handlowej, piekarniczo-cukierniczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Zatrudnia 120 pracowników. Zrzesza 120 członków. Kluczowymi obiektami służącymi turystom są Stara Karczma oraz zbudowane obok niej i oddane do użytku w 2008 roku Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Vesta w Jeleśni. https://sthpilsko.com.pl/

Zakres obowiązków:

Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko"

zatrudni Recepcjonistę/kę w pełnym wymiarze czasu pracy

miejce pracy: Jeleśnia (obok Żywca)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języków obcych j. angielski, j. niemiecki

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w młodym ambitnych zespole
  • możliwość awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko", 34-340 Jeleśnia, ul. Jana Kazimierza 1, NIP: 5530101059
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

34-340 Jeleśnia ul. Jana Kazimierza 1