Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1034        SUBSKRYBUJE: 7282

Technolog

SEMPRE Farby Sp. z o.o. jest polskim producentem materiałów dla budownictwa, działającym na rynku od 2003 roku. Wytwarzamy tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne i wewnętrzne, kompletne systemy ociepleń oraz materiały do renowacji obiektów zabytkowych. Nasza oferta to ponad 100 produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość.

Zespół SEMPRE Farby składa się z doskonale wykształconych praktyków. Dołącz do nas już dziś!

Zakres obowiązków:

  • planowanie, rozwój i wdrażanie nowych technologii

  • tworzenie, utrzymanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej niezbędnej dla funkcjonowania firmy

    aktualizowanie niezbędnych standardów dla kontroli jakości oraz produkcji

  • utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi dostawcami

  • opracowywanie rozwiązań technologicznych i tworzenie dokumentacji technologicznej

  • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych

  • współpraca z działem produkcji

  • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcji

  • aktualizowanie dokumentacji technologicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne

  • doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w branży chemicznej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • umiejętność planowania badań laboratoryjnych

  • podstawowa znajomość standardów jakościowych

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • pracę w młodym dynamicznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  wszmyt@semprefarby.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018, poz. 1000, 1669)

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
SEMPRE FARBY SP. Z O.O., UL. GEN. KUSTRONIA 60, 43-301 BIELSKO-BIAŁA, NIP: 5471995321
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

SEMPRE Farby Sp. z o.o.

ul. Gen. J. Kustronia 60

43-301 Bielsko-Biała