Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1031        SUBSKRYBUJE: 7281

Montażysta Okien PCV i Drzwi

Majsterek to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą oraz montażem okien, drzwi, bram, rolet. Naszym głównym celem jest wysoka jakość oraz zadowolony klient. Obecnie poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko montera okien i drzwi.

Zakres obowiązków:

  • montaż okien i drzwi.

Wymagania:

  • DOŚWIADCZENIE w montażu okien i drzwi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zgodnie z okresem rozliczeniowym,
  • umowa o pracę,
  • praca w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju.

Jak aplikować - informacje:

W celu uzyskania szczegółów dotyczących pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

508 388 600

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Majsterek Janusz Boboń, ul. Wesoła 64, 34-300 Żywiec, NIP: 5532201799
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Majsterek
ul. Wesoła 64
34-300 Żywiec

508 388 600

bok@oknamajsterek.pl