Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 971        SUBSKRYBUJE: 7257

Asystent Radcy Prawnego

Kancelaria Transportowa KOBEN Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń oraz doradztwa prawnego dla firm transportowych i produkcyjnych posiadających własny transport.

W swojej kilkunastoletniej działalności łączymy doświadczenie naszych specjalistów z najnowszymi regulacjami prawnymi przez co jesteśmy w stanie zaoferować Klientom wiedzę ekspercką oraz jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • analiza zleconych spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,
  • sporządzanie projektów odwołań lub innych pism,
  • wykonywanie bieżących czynności administracyjnych,
  • wykonywanie czynności związanych z prowadzonymi przez Kancelarię szkoleniami.

Wymagania:

  • posiadanie statusu studenta prawa co najmniej II roku,
  • zaangażowania w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i dyspozycyjności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wykształcenie prawnicze lub administracyjne mile widziane,
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe (praktyki, staże, etc.) oraz znajomość języków obcych, w tym języka francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość ciągłego rozwoju pod nadzorem radców prawnych,
  • poszerzanie horyzontów poprzez poznanie obcych systemów prawnych,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii w branży transportowej.

Jak aplikować - informacje:

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Kancelarią, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) na adres: mklis@koben.pl

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji prowadzonej przez Kancelarię Transportową Koben sp. z o.o. z/s w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Kancelarię Transportową Koben sp. z o.o., przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem:

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Kancelaria Transportowa KOBEN Spółka z o.o.
Aleja Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała

tel.: 33 472 08 91

e-mail: rekrutacja@koben.pl