Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1031        SUBSKRYBUJE: 7281

Młodszy specjalista ds. finansowych z językiem francuskim

Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services.

Capgemini Business Services department is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland providing services in 30 different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and marketing services. Business Services employs over 4000 specialists in its offices located in Krakow and Katowice.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do Klientów
  • utrzymywanie kontaktu z Klientami przez telefon i e-mail
  • praca z systemami finansowymi (ERP)
  • raportowanie danych finansowych

Wymagania:

Jeśli

  • chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie
  • chcesz mieć codzienny kontakt z językiem francuskim
  • chcesz uczyć się nowych rzeczy
  • mówisz bardzo dobrze po francusku (B2) i komunikatywnie po angielsku (B1)

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, mamy dla Ciebie pracę!

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego. Przygotowaliśmy pakiet szkoleń, dzięki którym szybko wdrożysz się do nowych obowiązków. Wystarczy Twój entuzjazm, my zajmiemy się resztą.

Firma oferuje:

  • praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach.
  • jasno określona ścieżka kariery (ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad 20 000 szkoleń online oraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanych ekspertów z zakresu m.in. PMP, SAP, ACCA.
  • będziesz pracować w inspirującej atmosferzeRazem pracujemy i razem świętujemy – Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie!
  • poza wynagrodzeniem otrzymasz pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych w Programie Referencyjnym i zgarniać nagrody!
  • nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!
  • jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Capgemini Polska Sp. z o.o., Bussines Garden, ul. Żwirki i Wigury 16a, 02-092 Warszawa, NIP: 526-11-84-467
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.