Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1068        SUBSKRYBUJE: 7302

Monter dźwigów/ wind

Firma Dźwig – Serwis Janusz Bachrach istenieje na rynku od ponad 30 lat.

Oferujemy szeroki zakres urządzeń dźwigowych, które produkowane są z komponentów renomowanych firm europejskich oraz kompleksową obsługę w całym procesie realizacji inwestycji, począwszy od fazy projektowania po odbiory techniczne zamontowanych dźwigów, zapewniając późniejszy serwis urządzeń.

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń dźwigowych
  • montaż wciągarek
  • montaż suwnic

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży
  • uprawnienia UDT
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • doświadczenie mechaniczne

Firma oferuje:

    • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę na pełny etat
    • regularne godziny pracy
    • narzędzia potrzebne do pracy

    Jak aplikować - informacje:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: info@dzwigserwis.com

    lub kontakt telefoniczny: 795-494-619

    Klauzula informacyjna:

    Administratorem danych osobowych jest:
    Dźwig – Serwis Janusz Bachrach, ul. Różana 6, 43 – 370 Szczyrk, NIP: 547-004-00-40
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Zgoda na przetwarzanie danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Kontakt:

    Dźwig – Serwis Janusz Bachrach
    ul. Różana 6
    43 – 370 Szczyrk