Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 971        SUBSKRYBUJE: 7257

Kierowca Międzynarodowy

Firma Transportowa zatrudni kierowcę busa do 3,5 t DMC na trasach międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

Zatrudnię kierowcę busa do 3,5 t DMC na trasach międzynarodowych.

System pracy: 3/1

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie na trasach międzynarodowych.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Po więcej szczegółów zapraszam poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Firma oferuje:

  • Umowa o prace.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Płatność gotówka lub przelew na konto niezwłocznie po zakończonej trasie.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

jakubfabiszewski@gmail.com

Wiecej informacji pod numerem telefonu :

602 751 873

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Kubatrans Jakub Fabiszewski, Miodowa 78, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372670859
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.