Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Serwisant pod ziemią (Monter/ Elektromonter)

Grupa FAMUR należy do czołówki światowych producentów maszyn i urządzeń górniczych. Główne obszary działalności to górnictwo podziemne, górnictwo odkrywkowe, transport i przeładunek towarów masowych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pracy w podziemiach kopalń
  • usuwanie awarii
  • montaż i uruchamianie urządzeń na terenie zakładu
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektryczny, mechaniczny lub pokrewny)
  • doświadczenie w montażu i uruchamianiu urządzeń
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń
  • znajomość dokumentacji technicznej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomoca przycisku Aplikuj.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMUR S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 6, Regon: 270 - pokaż numer telefonu - , NIP: 634 - pokaż numer telefonu - 6. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani/Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie FAMUR S.A. i TDJ S.A. na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy FAMUR, który możliwy jest poprzez adres mailowy: @ oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani/Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres @
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.
Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt:

FAMUR S.A.
ul. Armii Krajowej 51
40-698 Katowice