Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1024        SUBSKRYBUJE: 7260

Specjalista ds. marketingu

Jesteśmy producentem i dostawcą kosmetyków naturalnych oraz produktów do stylizacji paznokci. Nasze marki -  Nacomi oraz Elisium są synonimami jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności.

W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej firmy,
  • planowanie, prowadzenie i nadzór nad projektami związanymi z budowaniem świadomości marki poprzez reklamę i promocję firmy (m.in. prowadzenie kampanii branżowych),
  • nadzór nad przygotowaniem i produkcją materiałów marketingowych,
  • współpraca z mediami,
  • organizacja procesu uczestnictwa firmy w eventach (targi, konferencje, szkolenia itp.),
  • opracowywanie analiz skuteczności prowadzonych działań oraz sporządzanie raportów realizowanych przedsięwzięć.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w marketingu,
  • mile widziana praca w wewnętrznym dziale marketingu firmy produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki marketing, socjologia, psychologia i pokrewne,
  • doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych,
  • mile widziana znajomość branży kosmetycznej,
  • kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilną i ciekawą pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego,
  • darmowy parking dla pracowników,
  • wsparcie zespołu przez cały okres wdrożenia.

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres:

natalia.kolarczyk@nacomi.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
F.P.U.H. "KAMIL" Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o., Cięcina ul. Mickiewicza 43, 34-350 Węgierska Górka, NIP: 5532518964
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

F.P.U.H. KAMIL - Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o.

Cięcina ul. Mickiewicza 43

34-350 Węgierska Górka