Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1034        SUBSKRYBUJE: 7282

Tokarz konwencjonalny - praca bezpośrednio u klienta

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach w zakresie obróbki skrawaniem, wykonującego produkcję jednostkową oraz małoseryjną z materiałów stalowych, miedzianych, tworzyw sztucznych oraz ze stali nierdzewnej.
Poszukujemy pracowników na stanowisko

TOKARZ

nr ref: TK/09/A18

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie detali z materiałów: stal, miedź, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne
  • ustawianie maszyn
  • obsługa maszyn
  • wykonywanie produkcji jednostkowej, małoseryjnej

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane z obróbki skrawaniem
  • znajomość obróbki skrawaniem
  • znajomość rysunku technicznego
  • podstawowa znajomość materiałoznawstwa
  • chęć doskonalenia umiejętności
  • odpowiedzialność, dokładność

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe, dodatki za godziny nadliczbowe
  • bogaty pakiet socjalny: dopłata do prywatnej opieki medycznej, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie jedno/dwuzmianowym

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

podając nr ref: TK/09/A18

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Partner Rozwoju ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372228827
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.