Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

MŁODSZY KONSTRUKTOR

Helvoet jest globalnym producentem i partnerem w rozwoju produktów wykonanych metodą wtryskową z gumy i tworzyw sztucznych. Jako w pełni certyfikowany dostawca ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Przetworzone materiały to tworzywa termoplastyczne, termoutwardzalne, ciekły silikon i kauczuk oraz ich kombinacja.

Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie form / wykrojników / elementów maszyn
  • Prowadzenie projektów modernizacji i optymalizacji pracy narzędzi / maszyn
  • Aktywna współpraca z działem produkcyjnym i z technologami
  • Sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Analiza kosztów
  • Kontakt z klientem zagranicznym / narzędziowniami

Wymagania:

  • Znajomość maszyn / urządzeń oraz form i wykrojników w produkcji detali sztucznych i gumy
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów typu CAD ( SolidWorks, AutoCAD, Inventor )
  • Umiejętność planowania procesu technologicznego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: Wioletta.Mieszczak@helvoet.com

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: MŁODSZY KONSTRUKTOR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w tym wizerunku) przez Helvoet Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych ( w tym również na inne stanowiska). Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych, tj. Helvoet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Łotweska 17/2, 03-918 Warszawa) o tym, że:

  1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego wobec mnie. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celi realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: ___________
  3. Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  4. Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google ( Google LLC, Google Ireland Limited, Google Commerce Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd, Google Australia Pty Ltd).
  5. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia postępowań rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia przesłania CV.
  6. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Klauzula informacyjna:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w tym wizerunku) przez Helvoet Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych ( w tym również na inne stanowiska). Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych, tj. Helvoet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Łotweska 17/2, 03-918 Warszawa) o tym, że:

  2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celi realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: Wioletta.Mieszczak@helvoet.com

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Helvoet Polska Sp. z o.o., Ul. Łotewska 17/2, 03-918 Warszawa, NIP: 113-291-71-09
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Helvoet Polska Sp. z o.o.
ul. Stefana Kóski 43, hala nr 5
43-512 Kaniów