KOORDYNATOR SERWISU

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży vendingowej.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży vendingowej, otwartą na świeże myślenie i innowacyjne pomysły.

Szukamy osób, które lubią nowe wyzwania, mają energię do działania i chęci do pracy.

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • Planowanie i rozliczanie pracy Serwisantów (przy wsparciu Kierownika Regionalnego)
  • Przygotowanie i rozliczanie raportów (dziennych, miesięcznych, towaru, pieniędzy, kontrola stanów magazynowych)
  • Weryfikacja ustalonych celów dla Serwisantów
  • Wprowadzenie modyfikacji, konfiguracji, optymalizowanie sprzedaży
  • Kontrolowanie przestrzegania procedur i wymagań stawianych Serwisantom

Wymagania:

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS EXCEL
  • Umiejętność zarządzania grupą Serwisantów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość programu Optima, e-dokumenty
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Rozwój i awans w strukturach Firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość elastycznego czasu pracy
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Najlepsza kawa, z własnej palarni kawy J
  • Otwarta i przyjazna atmosfera pracy.
  • Zniżki pracownicze.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Automat Spec

Klauzula informacyjna:

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k., Kaszów 382, 32-060 Liszki, +48 12 280 65 41,
  • Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Koordynator serwisu
  • Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  • Szersze informacje na temat przetwarzania danych przez naszą Firmę uzyskają Państwo na stronie internetowej Administratora pod adresem https://automatspec.pl/klauzule-rodo/
  • Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Koordynator serwisu „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Kaszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
07-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SIEF-IT Sp. z o.o.

Specjalista ds.: Rozwoju Biznesu

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Kraków
Kaszów

13-04-2021 POLECANA
Fruitful Investment Sp. z o. o.

Specjalista ds. zapewnienia jakości

POLECANA
Słomniki
Kaszów

ZPUE S.A.

Specjalista ds. Wsparcia IT

ZPUE S.A.
ZPUE S.A.
Włoszczowa
Kaszów

08-04-2021

Specjalista ds. udostępniania i rozpowszechniania informacji statystycznych

Zawód: specjalista Rodzaj:
Urząd Statystyczny w Krakowie
Kraków
Kaszów

12-04-2021

Specjalista ds. organizacji badań statystycznych

Kraków
Kaszów

12-04-2021