Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Serwisant

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Zakres obowiązków:

Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie albo chcesz się przyuczyć do zawodu na wieloetapowych szkoleniach.
  • chcesz się doskonalić pod okiem doświadczonych fachowców.
  • pracować w ciągle rozwijającej się firmie.

Wymagania:

Jeśli:

  • jesteś odpowiedzialny i dyspozycyjny,
  • potrafisz samodzielnie pracować i nie boisz się nowych wyzwań,
  • wykonujesz powierzone zadania z zaangażowaniem i starannością,
  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie - preferowane techniczne
  • posiadasz doświadczenie w naprawie ogrzewań samochodowych oraz klimatyzacji
  • doświadczenie na stanowisku mechanika, elektryka lub elektromechanika oraz uprawnienia do wykonywania sprawdzeń tachografów cyfrowych będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

My zaoferujemy Ci:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • szkolenia przygotowujące do zawodu,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi i urządzeń,
  • dobrą atmosferę,
  • wynagrodzenia uzależnione od stopnia zaawansowania wiedzy technicznej

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

praca@lontex.pl

W tytule maila prosze wpisać Serwisant