Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Spedytor krajowy - międzynarodowy

REGESTA S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Specjalizujemy się w transportach naczepami typu coil-mulda. Dużą część naszych Klientów stanowią firmy produkcyjne i handlowe branży budowlanej i stalowej.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym,
  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów,
  • rozwój bazy klientów i przewoźników,
  • dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej.

Wymagania:

  • znajomość rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami,
  • doświadczenie w zakresie współpracy z przewoźnikami w przewozach całopojazdowych,
  • doświadczenie w zakresie realizacji transportów FTL,
  • warunek konieczny: praktyczna dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana niemieckiego
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • wykształcenie min. średnie.

Uwaga:

  • w przypadku braku doświadczenia zawodowego - wykształcenie wyższe o kierunku transport-logistyka - warunek konieczny

Firma oferuje:

  •  ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  możliwość rozwoju zawodowego,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@regesta.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
REGESTA SPÓŁKA AKCYJNA, ul. Nowowiejska 52a, 28-400 Pińczów, NIP: 662-10-04-747
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

W przesyłanych dokumentach prosimy o dołączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przechowywanie danych osobowych oraz ich przetwarzanie dla potrzeb procesu rekrutacji przez REGESTA S.A., zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dn.9 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997 r, poz. 883)."