Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Specjalista ds.Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Firma Recruiters specjalizuje się w rekrutacjach do takich branż jak: Obsługa Klienta, Finanse i Rachunkowość, Administracja, IT & Telecoms oraz Marketing.

Jesteśmy strategicznym partnerem dla czołowych firm w Polsce, dzięki czemu proponujemy naszym kandydatom najbardziej atrakcyjne oferty pracy dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zakres obowiązków:

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Katowic poszukujemy Absolwentów (z wykształceniem średnim lub wyższym) ze znajomością języka niemieckiego zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z Językiem Niemieckim

Lokalizacja Katowice

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • udzielanie wsparcia Klientom niemieckojęzycznym,
  • rozwiązywanie problemów o średnim stopniu trudności,
  • współpraca w ramach międzynarodowych zespołów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość MS Office i obsługi komputera,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5.000-5.500 PLN Brutto,
  • pakiet socjalny (karta Mulitsport, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną),
  • pakiet relokacyjny,
  • pakiet profesjonalnych szkoleń wprowadzających i rozwojowych,
  • elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym.

Jak aplikować - informacje:

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres:

ng@recruiters.com.pl

w wersji polskojęzycznej lub anglojęzycznej!

Klauzula informacyjna:

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php

Zgoda na przetwarzanie danych:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.