Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Serwisant

ZBM OSSA

Firma rodzinna zatrudni osobę na stanowisko:

SERWISANT MECHANIKI – HYDRAULIKI (ELEKTROMECHANIK)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw urządzeń pneumatycznych oraz elektrycznych,
  • wykonywanie przeglądów urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • Wykształcenie: techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
  • min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

ossa@ossa.pl

lub poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Zakład Budowy Maszyn OSSA, , ul. Objazdowa 72, 43-100 Tychy, NIP: 646 216 57 73
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.