Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Inspektor / Specjalista ds. BHP

Firma Centrum EM-PARTNER powstała w 2008 roku i zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą pracowniczą w Firmach.

Świadczymy usługi w dziedzinie bezpieczeństwa i higiena pracy, usługi i doardztwo w zakresie  systemu HACCP, obsługa kadrowo-płacowa, ochrona środowiska, doradztwo prawne.

Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia w zakresie BHP oraz prawa pracy i ochrony środowiska. Proponujemy Przedsiębiorstwom usługi w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej BHP i PPOŻ, a także kompleksowego zaopatrzenia w środki ochrony indywidualnej, ubrania robocze, rękawice, obuwie ochronne, okulary itp.

Zakres obowiązków:

Zatrudnimy Inspektora lub Specjalistę ds. BHP.

Zakres obowiązków - dla służby BHP zgodnie z obowiązującym Kodeksem pracy i Rozporządzeniem, między innymi:

  • opieka i nadzór nad sprawami związanymi z bezpieczeństwem pracy u wyznaczonych Klientów
  • realizacja obowiązków służby BHP wynikającej z rozporządzenia, świadczona u wyznaczonych Klientów
  • nadzorowanie stanu bezpieczeństwa i dokonywanie oceny ryzyka zawodowego u wyznaczonych Klientów,
  • prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników i zleceniobiorców,
  • prowadzenie i bieżące aktualizowanie dokumentacji BHP,
  • reprezentowanie interesów pracodwcy w przypadku kontroli PIP,
  • przygotowywanie analiz i raportów z zakresu BHP,
  • przeprowadzanie szkoleń okresowych
  • przeprowadzanie kontroli i audytów w zakresie BHP
  • kompleksowa obsługa Klientów Centrum EM-PARTNER w Bielsku-Białej i okolicach, a także na terenie części Śląska, Małopolski

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia w służbie bhp lub w obsłudze BHP
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce
  • znajomość metod oceny ryzyka zawodowego, ergonomii, stanowisk pracy
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność prowadzenia szkoleń
  • znakomita organizacja pracy i umiejętnośc zarządzania czasem
  • rzetelność i uczciwość
  • wysoki poziom kultury osobistej, umiejętności interpersonalne, zaangażowanie
  • obsługa komputera, Internetu i środowiska Office

Mile widziane (niekonieczne):

  • znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska, ochroną ppoż
  • znajmość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość kształtowania własnych warunków pracy
  • elastyczny czas pracy
  • adekwatne do  zaangażowania i umiejętności wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji (uczestnictwo w szkoleniach)
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikaji i zdobycie cennego doświadczenia w różnych branżach
  • narzędzia do pracy: komputer ze spacjalistycznym oprogramowaniem, telefon, samochód

Jak aplikować - informacje:

Apikacje zawierające opis doświadczenia, oczekiwania, przebieg kariery zawodowej - proszę wysyłać na formularz kontaktowy lub na adres e-mail: praca@em-partner.pl

Każda przesłana oferta powinna zawierać klauzulę o zgodzie na przetrwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Centrum EM-PARTNER Robert Mikulski, ul. Gałczyńskiego 6. 43-300 Bielsko-Biała Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Centrum EM-PARTNER, ul. Gałczyńskiego 6, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372151384
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Kontakt wyłącznie mailowy: praca@em-partner.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

W aplikacjach prosimy zamieszczać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.