Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1127        SUBSKRYBUJE: 7141

Asystent/ka zarządu

Polsport S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych. Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata, w których marka naszych produktów cieszy się wysokim uznaniem.

Zakres obowiązków:

- profesjonalna oraz kompleksowa organizacja pracy biura zarządu,

- tworzenie i wdrażanie procedur i zarządzeń,

- zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji,

- organizacja i obsługa spotkań zarządu,

- monitorowanie ustalonych na spotkaniach terminów,

- prowadzenie zleconych projektów,

- redagowanie pism wewnętrznych i zewnętrznych,

- nadzór nad zakładową fotą samochodową,

- prowadzenie rejestrów umów z firmami i instytucjami zewnętrznymi,

- przygotowywanie danych w zakresie ochrony środowiska i przekazywanie do firmy zewnętrznej,

- ekspedycja poczty,

- sprawozdawczość, i. in.

- ine prace zlecone przez zarząd.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,

- doświadczenie na ww. stanowisku min. 2-3 lata,

- znajomość języka angielskiego,

- zdolności interpersonalne,

- umiejętność redagowania dokumentów pisemnych (protokołów, pism oficjalnych, wniosków, itp.),

- znajomość organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw,

- dyspozycyjność (wyjazdy na delegacje, praca w godz. 8-16 ),

- znajomość programu MS Office,

- wysoka kultura osobista,

- cechy przywódcze,

- operatywność,

- prawo jazdy (bardzo dobra umiejętność jazdy),

- zamieszkanie na terenie Bielska-Białej lub najbliższych okolic,

Firma oferuje:

  • praca stała jednozmianowa od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę na cały etat z opłacaniem składek ZUS
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenia wypłacane zawsze terminowo
  • świadczenia z ZFŚS

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem) elektroniczne na adres: place@polsport.bielsko.pl;

   W aplikacji prosimy zamieścić oczekiwania finansowe.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną przeanalizowane. Rozpatrywać będziemy aplikacje spełniające podane przez nas kryteria.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
POLSPORT S.A., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Wyzwolenia 59, NIP: 937-23-54-348
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

POLSPORT S.A.

ul. Wyzwolenia 59

43-300 Bielsko-Biała

e-mail rekrutacyjny:

place@polsport.bielsko.pl