Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

PRACOWNIK DS SPRZEDAŻY

Misją Business Partners Club jest wspieranie właścicieli i menedżerów przedsiębiorstw w szerokim zakresie usług biznesowych oraz zarządzaniu ryzykiem i wzrostem w dłuższej perspektywie. HR BPC Sp. z o.o. jest agencją pracy zarejestrowaną pod numerem KRAZ 17083 i firmą doradztwa w zakresie budowania kapitału ludzkiego, należącą do Grupy Business Partners Club. Pomagamy naszym Klientom w skutecznym pozyskaniu a dalej w rozwoju, motywacji i utrzymaniu wartościowych współpracowników.

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon) w języku obcym
  • nawiązywanie i rozwój relacji z nowymi klientami
  • eksport samochodów i posprzedażowa obsługa klientów
  • budowanie marki firmy u klientów zagranicznych
  • prowadzenie dokumentacji handlowej
  • sprzedaż samochodów na rynku europejskim
  • budowanie marki firmy u klientów na rynku europejskim

Wymagania:

Wymagania:

• otwartość na nowe relacje i komunikatywność
• solidność i chęci do nauki
• umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, w tym na odległość
• znajomość MS Office
• dobra organizacji pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
• zainteresowanie i znajomość branży motoryzacyjnej
• znajomość kultury rynku europejskiego i doświadczenie w kontaktach handlowych w branży motoryzacyjnej z firmami europejskimi będą znaczącymi atutami
• wymagana znajomość języka obcego w stopniu bardzo dobrym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów w swoim obszarze
  • wprowadzenie do branży i wsparcie organizacyjne
  • stałą pracę, pensję i premię uzależnioną od wyników
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i kariery.